Yargı Dizisi Oyuncuları – Kanal D

Son zamanlarda sık sık tanıtımlarıyla karşılaştığımız yeni dizilerden bir tanesi olan Kanal D ekranlarının Yargı dizisine ait oyuncularını tanıtalım istedik.


Yaz sezonunu yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde yeni yayın dönemi için hazırlanan projelerin tanıtımlarını görmeye başladık. Yayınlanan tanıtımlar arasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yargı dizisi kısa süre içerisinde özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi ve çok konuşuldu.

Sosyal medyada oluşan bu etkiye sebep olarak hiç şüphesiz oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin varlığı oldukça ağır bastı.

Uzun yıllar TV ekranlarındaki bir çok başarılı dizinin yapımcısı olan Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği proje çok kısa süre içerisinde ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Yargı Dizisi Oyuncuları

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı dizide Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi usta ve genç isimleri bir arada.

Konusu / Hikayesi;

bir avukatla savcının bir cinayet vakasıyla yollarının kesişmesini ve bunun onların hayatında dönüşü olmayan bir kırılma noktası yaratmasını konu alıyor.

“En yakınındakine bile ne kadar güvenebilirsin?” sorusunu sordurtan ‘Yargı’ çok yakında Kanal D’de başlıyor!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir