Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları

Birbirinden başarılı yeni projelerin tanıtımlarının yapıldığı bu günlerde Fox TV ekranlarında başlayacak olan Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncularını sayfamızdan paylaşmak istedik.

Fox TV kanalının yeni sezonda en çok güvendiği ve haftanın belkide rekabet oranı en yüksek günü olan Çarşamba akşamında yayınlanacağı duyurulan Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosunda da oldukça iddialı isimler yer almakta.

Konusu; Gold Film tarafından yapımı üstlenen projenin hikayesine kısaca değinmek gerekirse; 1930 yıllarında yaşanılan bir hikayeyi konu ediniyor. Maden Ocağı işçisi olan Davut’un, maden ocağının sahibinin kızına amansız bir şekilde aşık olur. Amansız aşka tutulan Davut’un aşkı için yaptıkları izleyenleri ekranları karşısına kilitleyecek.

Oyuncuları; Dizide Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Dalbatan, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Onay Kaya, Ezgi Çelik, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Ali Erkazan ve Mine Şenhuy gibi oyuncular rol alıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir