Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle

Yaz sezonunun yavaş yavaş sona erdiği bu günlerde yeni yayın dönemine hazırlanan ulusal kanallar arasında en başarılı kanal olan Fox TV’nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Seyircisiyle 21 Eylül Salı akşamı buluşmaya hazırlanan dizi şimdiden özellikle sosyal medya platformları üzerinde açılan fan sayfalarıyla adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizilerin geneline göz attığımızda ağırlık olarak yurt dışında çok ses getiren projelerin ülkemize uyarlandığını görüyoruz ki bu dizi de BBC ekranlarında oynayan “The Split” dizisinin uyarlaması olarak dikkat çekiyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmakta. Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ üçlüsünün kaleme aldığı proje MF Yapım imzasını taşıyor.

Konusu / Hikayesi ;

Cevher ailesine mensup dört kadın her yönüyle birbirinden farklıdır. Dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği dizide bir evliliğin bütün aşamaları bu dört kadın üzerinden görmek mümkün. Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramına karşıdır. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın yol açtığı felaket, gözler önüne serilecek.

Oyuncuları ;

Dizide Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk başrolü paylaşırken ayrıca Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü gibi başarılı isimler yer alıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir