Burcu Biricik Peruklu Resimleriyle Şaşırttı

Son zamanlarda ekranlarda gördüğümüz en başarılı kadın oyuncular arasında öne çıkan Burcu Biricik sosyal medya hesabından bir çok peruklu halleriyle resimler paylaşarak büyük beğeni topladı.

Bir çok kişinin tanıdığı fakat tanımayanların ise öncelikle Kırmızı Oda dizisine konuk olmasıyla ve ardından Camdaki Kız dizisinin başrolüyle tanıdığı güzel oyuncu Burcu Biricik ortaya koyduğu üstün performansıyla izleyenlerden tam not aldı. Bu iki projeyle birlikte Netflix platformunda Fatma dizisiyle yer alan Burcu Biricik adeta parmak ısırttı diyebiliriz.

Ayrıca bir kozmetik markasının reklam yüzü olan ve bu markanın reklam çekimleri esnasında taktığı peruklarla çekildiği fotoğrafları instagram hesabından paylaşan Burcu Biricik kısa sürede büyük beğeni topladı ve bir kez daha kendine hayran bıraktırdı. İşte o fotoğraflar;

Hem masum, saf, tertemiz bir rolü hemde piskolojik travmaları yaşayan gerilim dolu bir rolü kusursuz bir şekilde oynayan 32 yaşındaki güzel oyuncu Kanal D ekranlarında Camdaki Kız dizisinin 2. sezonuyla izleyenleriyle buluşmaya devam edecek.

Son olarak Burcu Biricik’in Pınar Deniz ve Aras Aydın’la baş rolü paylaştığı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ filmi de 10 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir