Teve2 HD Canlı izle, Yayın Akışı ve Bilgileri | Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Teve2

Annem 10:30 - 14:00

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Teve2
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@teve2.com.tr
Telefon 0 212 413 61 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Hepsi bir birinden vazgeçilmez ve izleyici kitlesi tarafından hâla özlenen bir çok yerli dizilerin özellikle de Kanal D ekranlarınında yayınlanan efsane yapımların yer aldığı TV kanalı olan Teve2 sayfasına hoşgeldiniz.

Kanalın aslında gerçek adı Tv2, 18 Ağustos 2012 tarihinde kuruldu. tarihler 2016'yı gösterdiğinde kanalın adında revizyona gidildi ve şimdiki adı olan Teve2 ismini aldı. 2018 tarihlerine kadar Doğan Medya grubuna ait olarak yayınlarını sürdüren kanalın Doğan Medya Grubunun, Demirören Medya Grubuna satılmasıyla birlikte Teve2 kanalı da el değiştirdi.

Sadece Kanal D ekranlarında efsaneleşmiş ve hâla izleyici kitlesi bulunan fakat yayından kaldırılan dizilerin yer aldığı bir kanal değildir elbette Teve2 kanalı. Bünyesinde bulundurduğu en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi Kelime Oyunu'dur.

Bence Türkiye'nin en samimi yapımlarından bir tanesidir. Ali İhsan Varol tarafından uzun yıllardır samimi ve başarılı bir şekilde asla çizgisinden ayrılmadan yayın hayatını sürdüren programın bende yakından takipçisi olduğumu belirtmeden edemeyeceğim.

Teve2 Yayın akışını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Sadece HD olarak Canlı izleme hizmeti sunmadığımız gibi sayfamızdaki haberlere de göz atmanızı öneririz.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar

Teve2 Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...