Habertürk TV HD Canlı izle, Yayın Akışı ve Bilgileri | Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Habertürk TV

Haber Bülteni 04:00 - 06:00

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Habertürk TV
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim iletisim@haberturk.com
Telefon 0212 313 60 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Ülkemizde tematik kanal dönemi başladığının akabinde halk nezninde talep görmeye giden süreçte belirli kategoriye hitap eden kanalların yayın hayatlarına başlamaları da uzun sürmedi. Sadece haber izlemek isteyenlerin tercih edeceği kanallar arasında yerini alan Habertürk TV kurulduğu dönemden bu yana başarılı yayın hayatına devam ediyor.

Habertürk TV Kimin, Ne Zaman Kuruldu?

Habertürk TV'nin kuruluşu 2001 yılında gerçekleşiyor. Ciner Grubu çatısı altında yayın hayatına başlayan Habertürk TV halk tarafından olumlu reyting oranlarıyla karşılandı diyebiliriz. Yanılmıyorsam bir dönem Fatih Altaylı'nında genel yayın koordinatörlüğü yaptığı kanalda şuan Yazar ve program sunucusu olarak görev yapıyor.

Habertürk TV Kanalındaki Programlar ve Yayın Akışı;

Kanalda en çok takip edilen haber kuşağının haricinde spor programları ve tartışma programları başta geliyor. Gerek siyasi gerekse tarih programlarına vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösteriliyor. Özellikle belirtmek gerekirse Fatih Altaylı'nın Teke Tek programının yeri ayrı. Her programda belirlenen konular üzerine açık sözlülükle gidildiğini düşünüyorum ve bende beğeni ile takip ediyorum.

Siyasi ve tarih programlarının haricinde ekomomi ile ilglenenler içinde özel bir yayın politikası bulunan Habertürk TV'nin yayın akışını da bulunduğunuz sayfanın sağ tarafında Habertürk TV yayın akışı bölümünden bulabilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar

Habertürk TV Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...